bilety na mecz UEFA EURO U21 2017

Wielka niespodzianka dla naszej drużyny:

W dniu 22 czerwca zostało zorganizowane wyjście całej grupy wraz z trenerami na mecz Słowacja- Szwecja rozgrywany na Arenie Lublin w ramach Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2017.

Mecz rozgrywany jest w ramach turnieju finałowego Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, organizowanego w dniach 16-30 czerwca 2017 roku w sześciu polskich miastach: w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie i Tychach.

W turnieju tym, promowanym hasłem "Stars of today, superstars of tomorrow", biorą udział najbardziej utalentowani piłkarze z 12 europejskich krajów. Wśród nich zobaczymy wielu zawodników, którzy już teraz rywalizują w rozgrywkach Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz na boiskach najlepszych lig na świecie: m.in. angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A czy francuskiej Ligue 1.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa dziecka w postaci sms z podaniem numeru PESEL dziecka przyjmuje p. Kierownik do dnia 30 marca 2017.

Dzieci zostaną na Arenę przewiezione autokarem z osiedla i z powrotem.

Kwoty 30zł (25zł na bilet i 5 zł na przejazd) należy wpłacić do p. Kierownik do dnia 19 maja 2017.