Treningi od 11 września

Od 11 września ruszają treningi rocznika 2010. Trenujemy w 2 grupach- dokładny podział na grupy zostanie przeprowadzony przez Trenerów w pierwszym tygodniu, ale na pierwsze zajęcia przychodzimy wg następującego harmonogramu:

- grupa czerwona (chłopcy którzy w ubiegłym roku uczestniczyli w turnieju Deichmanna i/lub turnieju w Łukowie)- wtorki i czwartki 18-19.

- grupa niebieska (pozostali chłopcy oraz chłopcy, którzy w tym roku rozpoczynają grę w Widok Lublin)- wtorki i czwartki 17-18.

Obie grupy trenują albo na boisku przy szkole 51 (Bursztynowa 22) albo na sali gimnastycznej w szkole 51. Proszę żeby chłopcy byli przygotowani zarówno do treningu na dworze jak i na hali. Wybór miejsca będzie uzależniony od pogody.

Ponadto od 16 września rozpoczniemy również w ramach dodatkowego treningu zajęcia z motoryki. Będą się one odbywały w soboty o godzinie 11 na ul. Mełgiewskiej 9e. Szczegóły wkrótce.

Rodziców dzieci, które w tym roku dołączają do drużyny prosimy o możliwie szybkie dopełnienie wszystkich formalności związanych z uczestnictwem dziecka w treningach. W tym celu należy udać się do biura klubu, które mieści się przy ul. Filaretów 44/9 (budynek Urzędu Miasta obok hali GLOBUS) (poziom -1) i wypełnić deklarację członkowską, oraz opłacić wpisowe, które w tym roku wynosi 120 zł. Szczegółowe informacje dotyczące opłat prosimy kierować do biura pod nr tel. 791 379 812. (http://widoklublin.pl)