turniej Deichmann 2017

Do tegorocznej edycji turnieju Deichmann trenerzy zgłosili jedną drużynę. Chłopcy będą reprezentacją Niemiec.

Po wielotygodniowych obserwacjach trenerzy zdecydowali, iż nasza drużyna wystąpi w składzie:

• Eminowicz Mikołaj
  • Jakubusek Wiktor
  • Jaroszek Mateusz
  • Machnio Maciek
  • Makowski Kuba
  • Matys Mateusz
  • Mazur Radek
  • Mierzwa Wojtek
  • Plewik Mateusz
  • Skałecki Szymon
  • Stachurski Michał
  • Tutka Błażej
  • Wiśniowski Tomek
  • Zamecki Olek

Rodzica każdego z tych dzieci proszę o pobranie i wypełnienie u p.Kierownik karty zgłoszeniowej. W karcie trzeba wpisać albo numer legitymacji dziecka albo numer pesel.

Turniej Deichmann Minimistrzostwa 2017 będzie odbywać się w dniach od 08.04.2016 do 11.06.2016r.

· W dniach 08.04.2016 – 04.06.2016 odbędzie się Faza Ligowa w Lublinie i Zamościu

· W dniach 10-11.06.2016 odbędzie się Finał w Lublinie

Kategoria U-7 w której gramy będzie grała mecze w niedziele w Lublinie na boiskach przy ul. Poturzyńskiej 2 (Czechów)

Terminy gier w Lublinie:

· 9 kwiecień 2017

· 23 kwiecień 2017

· 30 kwiecień 2017 (możliwość wolnego weekendu)

· 7 maj 2017

· 14 maj 2017

· 21 maj 2017

· 28 maj 2017

· 4 czerwiec 2017

· 11 czerwiec 2017 FINAŁ MIEJSKI

dokładne godziny spotkań na poszczególne weekendy będą publikowane na naszej stronie internetowej z kilkudniowym wyprzedzeniem oraz na stronie organizatora :

Opłata wpisowego wynosi 120 złotych od zawodnika.

(w tym ubezpieczenie NNW, kompletny strój turniejowy (koszulka, spodenki, getry- w barwach reprezentacji), karta podarunkowa do wykorzystania w sklepach Deichmann (20 zł), dobra zabawa przez wiele weekendów).

Ważne informacje

W kategorii wiekowej U-7 zawody mają charakter festynu piłkarskiego, uczestnicy rozgrywają spotkania bez presji wyniku.Rozgrywki nie służą wyłonieniu najlepszych drużyn ani ustaleniu ich kolejności.

Wszyscy uczestnicy biorący udział w Turnieju otrzymują imienny dyplom oraz pamiątkowy medal.

Drużyny występują w Turnieju pod nazwami reprezentacji narodowych przydzielanych im podczas
zapisów przez koordynatora w każdym z miast. My występujemy jako reprezentacja Niemiec.

Zawodnicy mają obowiązek rozgrywania spotkań w strojach dostarczonych przez Organizatora.

Zawodnicy grają w obuwiu sportowym o miękkiej podeszwie (halówki, turfy), obowiązuje zakaz gry w tzw.
wkrętach (korkach metalowych i plastikowych)

W czasie zawodów obowiązują zasady Fair Play.